POLMOS JÓZEFÓW POPIERA IDEĘ ODPOWIEDZIALNEGO PICIA ALKOHOLU

Musisz być pełnoletni, aby odwiedzić tę stronę
PODAJ DATĘ URODZENIA

Żadna z podanych przez Ciebie informacji nie będzie wykorzystana do próby jakiegokolwiek kontaktu z Tobą

O NAS

POLMOS JÓZEFÓW ZNÓW DZIAŁA!

 

Polmos Józefów odrodził się jak feniks z popiołów. Reaktywacja najlepszego polskiego producenta wysokoprocentowych napojów alkoholowych zaowocowała już pierwszymi produktami. Cieszymy się, że mogą Państwo rozkoszować się smakiem znanym z dawnych lat i lubianym przez każdego.

 

Drodzy Państwo dzięki wielkiemu poświęceniu i zaangażowaniu nowych właścicieli oraz dawnych pracowników, będziemy kontynuować tradycję Polmosu Józefów i przywrócimy mu dawną świetność. Przy pomocy najnowocześniejszej technologii i sprzętu produkujemy już nasz sztandarowy produkt WÓDKĘ Z CZERWONĄ KARTKĄ. Jest ona wznowieniem najpopularniejszych sprzed lat wódek czystych. Do jej produkcji używamy spirytusu najwyższej jakości wyłącznie na bazie naturalnych związków organicznych. Oryginalna stara receptura w połączeniu z nowoczesną technologią dały znakomite efekty smakowe i zapachowe. WÓDKA Z CZERWONĄ KARTKĄ jest jedną z najlepszych polskich wódek, o czym świadczy fakt, że grono jej sympatyków wciąż rośnie. Typowy dla innych wódek ból głowy w „dniu następnym” przy „CZERWONEJ KARTCE” nie występuje. Dodatkowym atutem naszego wyrobu jest niska cena i prosta, ale atrakcyjna butelka. Zapraszamy do sklepów po WÓDKĘ Z CZERWONĄ KARTKĄ!

 

Od XIX wieku fabryka w Józefowie była pierwsza w Polsce i jedna z pierwszych w Europie pod względem technologicznym i jakościowym. Teraz my Polmos Józefów będziemy pierwsi i najlepsi. Naszym głównym celem jest zapewnić Państwu produkty najwyższej jakości na światowym poziomie w niskiej cenie.

 

Wkrótce rozszerzymy naszą produkcję o wszystkie wyroby Polmosu Józefów z dawnych lat, a także o zupełnie nowe produkty, które będą dla Państwa miłą niespodzianką.

Proszę śledzić naszą stronę internetową, na której będziemy zamieszczać informacje o naszych produktach dostępnych w sprzedaży.